هفته دفاع مقدس، مظهر اقتدار مردم سلحشور ایران است/ دانش آموزان طلایه‌داران علم و ادب هستند

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت ابراز امیدواری کرد، دانش‌آموزان که پیوسته نقش‌آفرینان فرهنگ و طلایه‌داران علم و ادب این سرزمین بوده‌اند در سال تحصیلی جدید باهمت و تلاش مضاعف ادامه تعالی جریان علمی و فرهنگی، پیشگامان حفظ عقاید اسلامی، هنجارهای دینی و امنیتی و اجتماعی باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی‌ها، «سرهنگ سلمان آدینه وند» در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس در مسکن مهر امام رضا(ع) گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و پایداری‌های شهیدانی است که با ازجان‌گذشتگی و ایجاد حماسه‌ای تاریخی، نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کردند.

IMG_4626cw

وی با اشاره به خیال واهی دشمن در تصرف کشور اظهار کرد: دشمن به امید تصرف چندروزه کشور ایران، جنگ سنگینی به راه انداخت که با مقاومت و ایستادگی هشت‌ساله مردم غیور و دلاور مواجه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت هفته دفاع مقدس را مظهر اقتدار مردم سلحشور ایران دانست و افزود: این هفته نماد اقتدار ارتش، نیروی انتظامی، مرزبانی، بسیج مستضعفین و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این مقام انتظامی رمز موفقیت انقلاب اسلامی ایران را در پایداری، استقامت، ایثار، ازخودگذشتگی، معنویت، دین‎داری و ولایتمداری ذکر کرد و بر حفظ و تقویت دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس تأکید کرد.

سرهنگ آدینه وند بیان کرد: نیروی انتظامی همواره می‌کوشد آموزه‌های سال‌های دفاع مقدس را در بین کارکنان خود جاری سازد و مطمئناً توجه به فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و عنایت‌های شهدا، توفیقات روزافزونی در خدمت به جامعه نصیب نیروی انتظامی شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این نیروی انتظامی پس از دوران دفاع مقدس خدمات ارزنده‌ای در راه استقرار نظم و امنیت اجتماعی به‌ویژه در عرصه مقابله قاطع با اشرار، قاچاقچیان و قانون‌شکنان ارائه و در این مسیر خطیر و مقدس، شهیدان و جانبازان فراوانی را تقدیم ملت و میهن اسلامی کرده است.

رییس پلیس پاکدشت در ادامه با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس گفت: دانش‌آموزان، نقش‌آفرینان فرهنگ و طلایه‌داران علم و ادب هستند.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد، دانش‌آموزان که پیوسته نقش‌آفرینان فرهنگ و طلایه‌داران علم و ادب این سرزمین بوده‌اند در سال تحصیلی جدید باهمت و تلاش مضاعف ادامه تعالی جریان علمی و فرهنگی، پیشگامان حفظ عقاید اسلامی، هنجارهای دینی و امنیتی و اجتماعی باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت خطاب به دانش‌آموزان گفت: یقین بدانید که دغدغه پلیس، سلامت جسم و روح شما در تمام دوران زندگی و فراتر از دوران تحصیل است چراکه سلامت شما سلامت خانواده آینده شمارا تضمین می‌کند و سلامت خانواده شما نیز ضامن سلامت و امنیت جامعه خواهد بود.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.