همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی در پاکدشت برگزار می شود

اداره ورزش و جوانان با همکاری شهرداری های شهرستان پاکدشت و هیات ورزش های همگانی به مناسبت میلاد امیرالمومنین(ع) و روز پدر همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی را در ارتفاعات توچال برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، اداره ورزش و جوانان با همکاری شهرداری های شهرستان پاکدشت و هیات ورزش های همگانی به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمومنین (ع) و روز پدر همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی را در ارتفاعات توچال برگزار می کند.

ShowImaget45

این همایش با هدف تقویت و توسعه ورزش همگانی در ۱۲ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد و جوایز ارزنده ای برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که به قید قرعه به آنان اعطا خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری این همایش اظهار داشت: هلال احمر، سپاه و شهرداری ها، اداره ورزش وجوانان را در برگزاری هرچه باشکوه تر برگزار شدن این همایش یاری خواهند کرد و امیدواریم با استقبال شهروندان روز به یادماندنی دیگری در تقویم ورزش شهرستان پاکدشت رقم بخورد.

کامران پازوکی اظهار کرد: به منظور سهولت رفت و آمد شرکت کنندگان در این همایش، وسیله ایاب و ذهاب در نقاط مختلف شهرستان تدارک دیده شده که از ساعت ۷ صبح در خدمت دوستداران کوهنوردی خواهند بود.

منبع:روابط عمومی اداره ورزش

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.