همکاری مادر سارق با پلیس، باند سرقت خودرو در پاکدشت را متلاشی کرد

فرمانده انتظامی پاکدشت از دستگیری سرکرده و یکی از اعضای باند سارقان خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: همکاری مادر سارق با پلیس به متلاشی شدن این باند منجر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ “سلمان آدینه وند” فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: ماموران انتظامی در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی با مظنون شدن به یک دستگاه خودرو و اطمینان از سرقتی بودن آن اقدامات لازم در راستای متوقف کردن این خودرو را انجام دادند.

۲۷۰۷۰۴۰_۷۹۷

وی افزود:، ماموران با اجرای طرح مهار خودروی پژو ۲۰۶سرقتی را متوقف و راننده آن را که از اعضای باند سرقت خودرو بود دستگیر کردند.

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: راننده خودرو پس از دستگیری و انتقال به کلانتری در اعتراف خود اظهار داشت فرد دیگری به نام ” م- ح” سارق اصلی و سرکرده باند سرقت خودرو در شهرستان می باشد که با اطلاع از این موضوع ، شناسایی و دستگیری سارقان بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ آدینه وند با اشاره به طرح تعقیب و مراقبت و ایجاد تورهای ایست و بازرسی نقطه ای در راستای شناسایی این باند تصریح کرد : مادر سرکرده باند سارقان در راستای همکاری با پلیس با سرکرده سارقان قرار ملاقات گذاشته و طی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ موضوع را به اطلاع پلیس رساند که با بکارگیری گشت های انتظامی و گشت های نامحسوس پلیس های تخصصی، خودرو پراید سارق اصلی متوقف گردیده و پس از دستگیری سرکرده سارقان مشخص شد که خودرو پراید نیز سرقتی بوده و سابقه سرقت از کلانتری ۱۵ جیتو شهرستان را داشته است.

این مقام آگاه انتظامی تصریح کرد ، ماموران در بازرسی از خودرو مقادیری مواد مخدر را کشف و ضبط کردند و تحقیقات بیشتر از سوی ماموران پلیس آگاهی جهت شناسایی اعضای دیگر این باند در حال اجرا است.

فرماندهی انتظامی شهرستان پاکدشت در پایان از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی از سرقت اموالشان پیشگیری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ موضوع را پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.