والیبالیست پاکدشتی زادگاه خود را فراموش کرد! من تهرانی هستم

ملی پوش والیبال ایران در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها، خود را تهرانی خواند و گفت: تهران را خیلی دوست دارم واقعا سفر که می روم و برمی گردم لحظه شماری می کنم پایم را در تهران بگذارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، محمد حسن صنوبری با نام و فامیلی شناسنامه ای محمد حسن صنوبر، متولد ۱۳۶۸ در پاکدشت، بازیکن بلند قامت والیبال اهل ایران است. او سابقه عضویت در تیم ملی والیبال ایران را دارد.(از اینجا، اینجا و اینجا بخوانید)

او در لیگ ۱۳۹۰ به‌عنوان بهترین مدافع میانی انتخاب شد و جزو بازیکن‌های سال قرار گرفت.

والیبالیست پاکدشتی با ۲ متر و ۱۰ سانتیمتر قد، عنوان بلند قامت ترین والیبالیست کشور را به خود اختصاص داده و باید گفت؛ محمد حسن صنوبری والیبالیستی است که از بالا به همه نگاه می کند.

۱۳۹۴۰۳۲۰۱۵۳۸۵۰۱۰۰۵۴۶۶۲۲۴

این بازیکن ملی پوش، سوالات خبرآنلاین را به این شرح پاسخ گفته است:

خودت تهرانی هستی؟

بله البته یکی دو جا نوشته بودند پاکدشت، ولی من تهران هستم و تهران را هم خیلی دوست دارم واقعا سفر که می روم و برمی گردم لحظه شماری می کنم پایم را در تهران بگذارم.

بچه کجای تهران هستی؟

میدان خراسان عارف

کجا مدرسه می رفتی؟

چون هیچ وقت درس را دوست نداشتم، اصلا اسم مدرسه ام را یادم نیست. از اول از درس فراری بودم، دنبال راه فرار بودم تا این که والیبال پیش آمد و دیدم که می شود در آن موفق بود. گفتم من که درس خوان نیستم و خیلی اتفاقی وارد والیبال شدم.(از اینجا بخوانید)

۴۸۸۴_۰

وی در گفت‌وگویی دیگر به پتانسیل صنعتی پاکدشت اشاره کرد و عنوان داشت: شهر کوچکی مانند کاشان اکنون با تیم باریج اسانس در لیگ والیبال کشور می درخشد و این تبلیغات بسیار خوبی برای شرکت باریج به دنبال داشته و نه تنها سرمایه گذاری در زمینه ورزش داشته، به نوعی در آمدزایی برای شرکت نیز بوده است.

صنوبری اضافه کرد: این الگو می تواند در پاکدشت که قطب صنعتی استان تهران است نیز اجرا شود و شرکتها با سرمایه گذاری بر روی ورزش از تخفیف مالیاتی برخوردار شوند و نیز تبلیغات مؤثری انجام دهند و در موفقیت ورزشی کشور سهیم باشند.

وی به ضرورت اجرای طرح استعدادیابی در پاکدشت اشاره کرد و گفت: اگر از سطح شهرستان پاکدشت از بین ۱۰۰ شرکت کننده در طرح استعدادیابی هر سال یک بازیکن با استعداد شناسایی و به کشور معرفی شود، والیبال پاکدشت دچار تحول گسترده و پیشرفت روز افزون خواهد شد.(از اینجا بخوانید)

«خسرو فرشیدورد» در این باره می فرماید:

این شهر عظیم است، ولی شهر غریب است

این خانه قشنگ است، ولی خانه من نیست

۱۳۹۴۰۴۱۳۲۳۵۴۰۰۷۷۳_PhotoL

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.