امیر روز خوش مطرح کرد

پرواز “سوخو ۲۴” و “میگ ۲۹” در رزمایش فداییان حریم ولایت

سخنگوی رزمایش فداییان حریم ولایت نهاجا گفت: امروز جنگنده‌های “سوخو 24” ، “میگ 29” در منطقه “انارک” و “نائین” به پرواز درمی‌آیند.

پرواز جنگنده‌های به گزارش خبرنگار پاکدشت۲۴ :امیرسرتیپ دوم خلبان “مسعود روزخوش” سخنگوی رزمایش فداییان حریم ولایت نهاجا در گفت‌وگو با  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برنامه روز سوم رزمایش نهاجا اظهار داشت: ما آنچه که در دو روز گذشته ارزیابی کرده‌ایم امروز با استفاده از تسلیحات جنگی عملیاتی خواهیم کرد.

وی افزود: امروز جنگنده‌های “سوخو ۲۴ ” در منطقه “انارک” و “نائین” به پرواز درمی‌آیند و با مهمات هوشمند اهداف از پیش تعیین شده را هدف قرار خواهند داد.

سخنگوی رزمایش فداییان حریم ولایت نهاجا با بیان اینکه پس از پرواز جنگنده‌های “سوخو ۲۴ ” جنگنده‌های “میگ ۲۹ ” به پرواز درمی‌آیند، یادآور شد: این جنگنده‌ها نیز اهداف از پیش تعیین شده را با بمب‌های هوشمند هدف قرار خواهند داد.

امیرسرتیپ دوم خلبان روزخوش در پایان خاطرنشان کرد: جنگنده‌های ” F4 “و” F5 ” با استفاده از بمب‌های هوشمند و تسلیحات هدایت شونده ستادهای فرماندهی و باندهای پروازی دشمن را هدف قرار خواهند داد.

انتهای پیام/ر.آ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.