پلمپ کارگاه مسکونی تولید لواشک غیر بهداشتی در پاکدشت

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف کارگاه مسکونی تولید لواشک غیر مجاز و کشف بیش از یک تن لواشک غیر بهداشتی جهت بسته بندی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ “سلمان آدینه وند” فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: با کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرمجاز کارگاه تولید لواشک غیر بهداشتی در یکی از منازل سطح شهرستان پاکدشت موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این فرماندهی قرار گرفت.

IMG15311328

وی افزود: با آغاز تحقیقات مشخص شد این کارگاه تولیدی بدون مجوز در محیطی بسیار نامطلوب و غیر بهداشتی یک واحد مسکونی اقدام به تولید و عرضه لواشک غیر مجاز و غیربهداشتی در شهرستان می نماید.

این مقام انتظامی ادامه داد: با شناسایی کارگاه، ماموران با هماهنگی قضائی و به همراه نماینده اداره بهداشت به محل عزیمت و در اقدامی غافلگیرانه یک نفر متهم اصلی که خود را صاحب منزل معرفی می کرد، دستگیر و در بازرسی از محل ضمن مشاهده فعالیت خط تولید لواشک غیر بهداشتی، بیش از ۳۲۰هزار عدد لواشک بسته بندی شده غیر استاندارد را کشف کردند.

سرهنگ آدینه وند بیان داشت: همچنین ماموران توانستند در بازرسی از این کارگاه  هزاران عدد لیبل تقلبی و بیش از یک تن لواشک فله غیر بهداشتی جهت بسته بندی را نیز کشف کنند.

رئیس پلیس پاکدشت در پایان خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی، پرونده به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی و دادگاه ارسال شد.

انتهای پیام/‎ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.