چهارمین جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی

جلسه ستاد هماهنگی اربعین حسینی در پاکدشت بار دیگر امروز با حضور معاون سیاسی فرمانداری برگزارشد .

هرگاه امت اسلام با تمسک به آموزهای نهضت حسینی حرکت کرده اند،حماسه ای شکوهمند در مقابل چشم جهانیان آفریده اند ،تجریه ارزشمند انقلاب اسلامی بیانگر آن است که تنها راه مقاومت و الگوی موفقیت در برابر مستکبران و زیاده خواهان پیروی  از مکتب سرخ عاشورا است و این مهم میسرنمی گردد مگر با حضور پرشکوه مسلمانان بویژه شیعیان و منتظران صاحب الزمان (عج) در اربعین اباعبدالحسین (ع)و شهرستان پاکدشت طی جسات متعددی در خصوص اربعین تصمیماتی گرفته شده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پاکدشت ۲۴:  ستاد هماهنگی اربعین حسینی با ریاست  فرماندار پاکدشت مهندس علی صادقی، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری حمیدرضا چوبداری در چند روز گذشته جلساتی را با صاحبان کارخانه های شهرک صنعتی عباس آباد و خوارزمی ترتیب داده اند تا مقدمات پذیرایی از زائران امام حسین (ع)دراربعین حسینی انجام شود .

در آخرین جلسه این ستاد که در ۴ آبان ۹۵ در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد معاون سیاسی وانتظامی فرماندار “حمید رضا چوبداری” ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) ویارانش افزود: ماه محرم ماه عظیم الشانی است که در طول تاریخ بارشادتهای ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش ماندگار شده است  بشریت از گذشته تا به امروز در مسیر راستین و نورانی این واقعه بزرگ در حال رشد و شکوفای است.
وی درادامه تاکید کرد: همه شماهمانند دیگر شیعیان و خادمین این خاندان مطهر ارادت و توسل خاصی داریدو هرکدام به نوعی دراین ایام ارادت خود را به سیدالشهداء(ع) ابراز داشته اید .

چوبداری با اشاره به فرارسیدن اربعین اباعبدالحسین (ع)به حاضرین گفت: همانگونه که می دانید با فرارسیدن اربعین امام حسین (ع)مراسمات عزداری در کشورهای مختلف مسلمان برگزارو نذورات بسیاری در بین زائران توزیع می گردد.

معاون سیاسی فرمانداری پاکدشت درادامه با اشاره به کشور عراق افزود: در بین کشورهای مسلمان، عراق در این ایام با شکوهترین مراسم عزاداری را با حضور زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار مینماید.
وی در ادامه اذعان کرد: امسال افتخار این را دارم که به زائران سیدالشهداء(ع) خدمت کنیم و این سعادت در بین چندین سهمیه  که یکی از آنان برای استان تهران است نصیب ما شده است .
چوبداری با بیان میزان هزینه در نظر گرفته شده استان تهران برای شرکت در اربعین سید وسالار شهیدان (ع) اظهارداشت : در این سهمیه ۹۰هزار نفر در خصوص حضور و خدمات رسانی به زائرین امام حسین(ع) در نظر گرفته شده است ما همه مفتخریم تا در این برهه از زمان جز دلسوختگان این خاندان عظیم الشان باشیم  و افتخار خدمتگذاری به  زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) را داریم.
در پایان این جلسه همانند جلسات قبل شماره حساب ۰۱۰۷۹۲۶۰۹۰۰۰۵ نزد  بانک ملی برای دریافت نذورات اعلام شد.

dsc_7948 dsc_8081

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.