کشف بیش از ۲۰ هزار عدد داروی قاچاق و دست ساز تقلبی در پاکدشت

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف بیش از ۲۰ هزار عدد قرص و داروی غیر مجاز دست ساز و قاچاق و تقلبی از تعدادی واحد صنفی عطاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها، سرهنگ “سلمان آدینه وند ” گفت: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در راستای اجرای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح جمع آوری و برخورد با تهیه و توزیع کنندگان قرص و داروهای غیر مجاز و تقلبی را دستور کار خود قرار داد.

n00035461-b

وی افزود: در پی کسب اخباری مبنی بر تهیه و فروش قرص ها ی غیر مجاز و تقلبی در غالب داروهای ترک اعتیاد و نیروزا در سطح شهرستان توسط افراد سودجو در واحد های صنفی عطاری، مکان های مورد نظر شناسایی شدند.

سرهنگ آدینه وند تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، در بازرسی به عمل آمده از این واحدها بیش از ۲۰هزار عدد انواع قرص و داروهای قاچاق و دست ساز و مواد اولیه ساخت دارو به همراه هزاران عدد لیبل چاپ شده و صدها عدد قرص ترک اعتیاد کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: در این رابطه سه نفر دستگیر و به همراه پرونده و مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.

رئیس پلیس شهرستان پاکدشت در پایان با تاکید بر عزم پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت، تعامل مردم با پلیس را مهمترین سرمایه نیروی انتظامی دانست و از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه ناهنجاری مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/ف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.