ولایتی در نشست خبری:

دانشگاه آزاد سال آینده در مناطق محروم افزایش شهریه ندارد/اختلاف بین مدیران دانشگاه آرزوی آنهایی است که نمی‌خواهند دانشگاه پیش برود

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه این دانشگاه در مناطق محروم افزایش شهریه برای سال آینده ندارد، گفت: وابستگی بودجه دانشگاه آزاد به شهریه پنج درصد کاهش یافت.

به گزارش پاکدشت ۲۴: علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد در نشست خبری خود که صبح امروز پنجشنبه ۲۴ اسفند برگزار شد، گفت: روز گذشته بودجه سال ۹۷ دانشگاه آزاد در هیات امنا تصویب شد، که این بودجه ویژگی‌های خاصی دارد به‌طوری که وابستگی بودجه دانشگاه آزاد به شهریه پنج درصد کاهش یافت.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد در مناطق محروم افزایش شهریه برای سال آینده ندارد، اظهار داشت: ۱۰ درصد بودجه دانشگاه به پژوهش اختصاص یافته و برای جذب اعضای هیات علمی جوان ۲۰۰۰ میلیارد ریال تخصیص داده‌ایم.

ولایتی درباره انتشار فیش های حقوقی نجومی مدیران سابق دانشگاه آزاد گفت: آن حقوق ها واقعیتی بود که دیگر اینگونه نیست، حقوق های فعلی مدیران در دانشگاه آزاد تابع مصوبات دولت و حتی بسیار کمتر از حد اعلام شده است.
وی در پاسخ به سوالی میرامون اختلافش با فرهاد رهبر گفت: اختلاف بین مدیران دانشگاه آزاد آرزوی آنهایی است که نمی‌خواهند دانشگاه پیش برود ولی اتحاد خوبی بین مدیران دانشگاه آزاد وجود دارد که در تاریخ مدیریت آموزش عالی و دانشگاه آزاد بی سابقه است.

ولایتی در رابطه با مسئله مردم سوریه گفت: باید به تمامیت ارضی سوریه احترام گذاشته شود و هرچه زودتر مردم سوریه با استقلال کامل و آرامش کافی در زندگی مسالمت آمیز به سر ببرند و کسانی که خانه‌هایشان را از دست دادند که ۱۰ میلیون نفر هستند به خانه‌هایشان بازگردند.

منبع فارس

 انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.