فرمانده سپاه پاکدشت در دیدار با امام جمعه شریف آباد :

بسیج در دل مردم ، کنار مردم و برای مردم است

سرگرد پاسدار مجید درویشی با حجت الاسلام والمسلمین خداپرست امام جمعه شریف آباد دیدار کرد .

به گزارش خبرنگار پاکدشت ۲۴: صبح امروز ۷ تیر ماه ۹۷ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی با امام جمعه شریف آباد  حجت الاسلام والمسلمین خداپرست در دفتر وی دیدار کرد .

دراین دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ضمن گرامیداشت یادو خاطره  شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش  و همچنین شهدای شریف آباد مطالبی را بیان کرد .

درویشی دراین دیدار به اهداف دشمنان اشاره کرد و افزود : این روز ها دشمنان با اقداماتی سعی دارند بین نظام و ملت فاصله ایجاد کنند ، ملتی که در تمام عرصه ها با پیروی از ولایت فقیه ،اتحاد ، همبستگی ، بصیرت و اعتقادات دینی  محکم پای این نظام و انقلاب ایستاده اند .

وی درادامه اظهارداشت : امروز ما نیز در مقابل ایثار گری ها ، فداکاری های مردم عزیز وظیفه داریم به عنوان بزرگترین تشکل مردمی درکنار آنها باشیم و به آنها خدمت کنیم ، ما سعی داریم در راستای خدمات رسانی به مردم عزیز و همیشه در صحنه شهرستان پاکدشت بیش از گذشته تلاش کنیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در ادامه تاکید کرد : بسیج یک واسطه بیبن مردم و مسئولین است و سعی داریم مشکلات مردم را حل کنیم و هر گاه در توانمان باشد بسیج با  همان روحیه انقلابی ، اخلاص و تفکر بسیجی فی سبیل الله  تلاش  خود را در عرصه سازندگی ،محرومیت زدایی و غیره انجام خواهد شد، تا بتوانیم باری را از دوش مردم متدین، انقلابی ،ولایت مدار و با بصیرت شهرستان پاکدشت برداریم .

وی در انتها ضمن تشکر از همکاری های گذشته اذعان داشت : سپاه و بسیج سعی دارد در کنار مردم ، در دل مردم و برای مردم فعالیت های خود را انجام دهد و از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد کرد .

درادامه این نشست امام جمعه شریف آباد حجت الاسلام والمسلمین خداپرست  ضمن گرامیداشت شهدای ۷ تیر وشهدای شهرستان پاکدشت افزود: مردم متدین و انقلابی شهرستان پاکدشت از اول انقلاب تا به امروز در صحنه های مختلف پیش قدم بوده و گوش به فرمان ولایت فقیه بوده و هرگاه لازم بوده محکم و با اقتدار در صحنه مبارزات با دشمنان این انقلاب و نظام ایستاده اند .

حجت الاسلام والمسلمین خداپرست درادامه افزود: سپاه و بسیج به گردن این انقلاب حق دارد و در شهرستان پاکدشت نیز سپاه و بسیج در عرصه  های سازندگی ، محرومیت زدایی  ، اقتصاد مقاومتی  و فرهنگی  گام های موثری برداشته است  و تداوم آنها موجب تقویت فرهنگ ولایت مداری ، تفکر بسیجی، روحیه انقلابی و اخلاص را خواهد بود.

امام جمعه شریف آباد درادامه در خصوص علت دشمنی، دشمنان  سپاه ،بسیج و دیگر نیرو های انقلابی را این گونه تشریح کرد : سپاه ، بسیج و تمامی نیروی های انقلابی که در راستای امنیت ، آسایش ،سربلندی  و آرامش کشور و نظام تلاش می کنند بدانند که مسیر را درست می روند چرا که اگر مسیر دست نبود دشمنان این گونه تخریبشان نمی کردند .

وی درادامه تاکید کرد: از آنجایی که نهاد های انقلابی همانند بسیج در خدمت مردم هستند و نمی گذارند دشمنان به اهداف خود نزدیک شوند آنها را تخریب کرده و بدانید همانند خاری بر چشم دشمنان این انقلاب و نظام هستید و به کار خود ادامه دهید .

 

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.