فرمانده سپاه پاکدشت با بسیجیان حوزه ۵ محمد باقر(ع) دیدار کرد

سرگرد پاسدار مجید درویشی در 10 تیر ماه با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج 5 امام محمد باقر(ع) دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش پاکدشت ۲۴: نشست صمیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت با بسیجیان حوزه ۵ امام محمد با قر(ع) باحضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت سروان پاسدار سید محسن حسینی ،معاونت بازرسی ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ستوانیکم پاسدارامیر شیرکوند ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۵ امام محمد باقر (ع)و جمعی از شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها در محل حوزه برگزار شد .

 دراین نشست سرگرد پاسدار درویشی ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای منطقه  از حضور بسیجیان دراین نشست تشکر کرد و در ادامه افزود: امروز بسیج بیش از گذشته می تواند در کنار مردم باشد و در مشکلات کمک حال مردم باشد و با اقداماتی جهادی و انقلابی مشکلی را هرچند کوچک در دوش مردم بردارد کافی است .

درویشی درادامه اظهار داشت : امروز دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام است و با اقدامات مختلف قصد دار به این هدف برسد ولی ما باید هوشیار باشیم و در مقابل آنها ایستادگی کنیم .

درادامه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در جمع بسیجیان حوزه ۵ امام محمد باقر(ع) افزود: حضور بسیجیان از آغاز انقلاب تا به امروز همیشه حضوری موثر و راهگشا بوده و قطعا امروز نیز می تواند اینگونه باشد چرا که تفکر بسیجی و روحیه انقلابی در بسیج همیشه موجب شده کار ها بدون هیچ چشم داشتی در کوتاه ترین زمان انجام شده .

سید حسینی در ادامه اظهارداشت: بسیج از خود مردم است و امروز ما باید سعی کنیم با خدمات رسانی به مردم متدین و انقلابی که در تمام عرصه ها پشتیبان انقلاب و نظام بودند نزدیکی بسیج به مردم را بیش از گذشته احساس کنند و بدانند که بسیج یعنی مردم و مردم یعنی بسیج .

وی درادامه تا کید کرد : دشمنان ما با اقداماتی در فضای مجازی ، شبکه های اجتماعی و ماهواره  سعی دارد فاصله بین مردم و بسیج ایجاد کند و ما باید حواسمان باشد و با تلاش های بیشتر در راستای خدمت رسانی به مردم همانند گذشته پیشانی دشمنان را به خاک بمالیم .

در انتهای این نشست صمیمی بسیجیان حوزه ۵ امام محمد باقر (ع) مطالبی را با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت و هیئت همراه بیان کردند .  

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.