اقشار در انتقال اندیشه های انقلاب موثر هستند

سرگرد پاسدار مجید درویشی در جمع مسئولین اقشاری شهرستان پاکدشت : بسیج اقشار در انتقال اندیشه های انقلاب به بدنه مردم موثر هستند .

به گزارش پاکدشت ۲۴: فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدادر خصوص نقش آفرینی بسیج اقشار مطالبی را بیان کرد .

درویشی دراین جلسه به اهمیت قشر های مختلف در بسیج اشاره کرد : اقشار مختلف در بسیج می توانند تاثیربسزایی بر قشر خود در راستای خدمت رسانی به مردم داشته باشند .

وی درادامه تاکید کرد: امروز دشمن سعی دارد در اقشار مختلف مردم نفوذ کرده و آنها را از بدنه نظام و انقلاب دور کند که باید گفت تا حدودی به هدف نزدیک شده ولی شما بسیجیان انقلابی   همانند گذشته ولی بهتربا فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و همچنین محرویمت زدایی باید مقابل دشمن ایستادگی کنید .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در نشست با مسئولین اقشار اذعان داشت: امروز شما در اقشار مختلف  شما می توانید با روحیه انقلابی و تفکر بسیجی و هم چنین تخصص کار های مفیدی رابرای مردم انجام دهید .

وی درادامه اشاره کرد: شما بسیجیان مخلص و متدین می توانید با اقدامات اساسی و تخصصی خود  اندیشه های انقلاب را به بدنه مردم انتقال دهید و همانگونه که تا به امروز خدمت کرده اید از این پس باتلاش بیشتر می توانید به اقشار مختلف مردم خدمت کنید .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت درادامه افزود : شما از ظرفیت های این انقلاب و نظام هستید و می توانید با تخصص خود باری را از دوش مردم همیشه درصحنه و انقلابی بردارید مردمی که حفظ کردن آنان یعنی حفظ انقلاب و نظام  که وظیفه بسیج و سپاه است .

درادامه این نشست مسئولین اقشارمطالبی را در راستای تعالی فعالیت های خدماتی بسیج اقشار بیان شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.