فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت

بسیج بزرگترین تشکل مردمی است

سرگرد پاسدار مجید درویشی در نشست با بسیجیان حوزه مقاومت ۹ جواد الائمه (ع) بسیج بزرگترین تشکل مردمی است که می تواند در عرصه های سازندگی ،محرومیت زدایی و غیره برای مردم گام بردارد.

به گزارش خبرنگار پاکدشت ۲۴: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در ۶ تیر ماه ۹۷ با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۹ جواد الائمه نشستی صمیمی داشت.

درابتدای این نشست فرمانده حوزه ۹  جواد الائمه (ع)ضمن خیر مقدم گویی و معرفی شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها  گزارشی از اقدامات آن حوزه را بیان کرد .

درادامه سرگرد پاسدار مجید درویشی ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و شهدای منطقه  از حضور بسیجیان حوزه ۹ جواد الائمه (ع) تقدیر و تشکر کرد .

وی دراین نشست صمیمی به بسیجیان گفت: کشور ما در حساس ترین نقطه خودش قرار دارد و تحرکات و صف بندی تمام کفر را در مقابل گفتمان  انقلاب اسلامی می بینید و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند در یک پیچ تاریخی حساس قرار داریم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت اظهارداشت : دشمن از همان ابتدا با اقداماتی همچون ترور، جنگ و غیره سعی در نابودی این گفتمان انقلاب اسلامی بود ولی خوشبختانه به همت مردم و هدایت های  امام (ره) و مقام معظم رهبری تا به امروز به اهداف شوم خود نرسیدند و امروز می بینید که دشمن سعی در تغییر افکار و اعتقادات مسئولین و مردم هستند و ما باید حواسمان باشد .

وی درادامه اذعان داشت : دشمن ما با فشار های اقتصادی و فعالیت های فرهنگی در عرصه های مختلف به خصوص در فضای مجازی بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند و تا حدودی توانسته اند این کار را انجام دهند ولی با رهنمود های مقام معظم رهبری و بصیرتی که مردم دارند قطعا دشمن شکست خواهد شد .

درویشی در ادامه تاکید کرد : امروز دشمنان داخلی که به مرور زمان از قطار انقلاب پیاده شدند با تحریف فرمایشات و اندیشه  های امام خمینی (ره) که برگرفته از اسلام ناب محمد (ص) تغییر دهند و اسلامی ناب را به سوی اسلام امریکایی ببرند .  

درادامه نشست صمیمی با بسیجیان سرگرد پاسدار درویشی افزود: ما به عنوان یک بسیجی که مدعی سربازی انقلاب را می کنید باید با توجه به شرایط موجود نقش خودمان را دراین هندسه انقلاب بدانیم و برای حفظ نظام و انقلاب که یکی از اصلی ترین اهداف بسیج است بپردازیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در خصوص مقابله با دشمنان اظهارداشت: برای مقابله با دشمن و اینکه وظیفه ما چیست ؟ را فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی)فرموده اندو آن هم انقلابی گری است .

وی ادامه داد : مقام معظم رهبری شاخصه های انقلابی گری و هم چنین روحیه انقلابی گری را بار ها در فرمایشاتشان بیان کرده اند و فقط کافی است در میدان عمل حاضر شویم و قطعا دشمن شکست خواهد خورد .

درویشی در ادامه افزود:در حکومت اسلامی مردم تا زمانی که پشت ولایت فقیه باشند پا برجا خواهد ماند و در غیر این صورت امکان پذیر نیست و همان طور که گفته شد جدا کردن مردم از بدنه نظام هدف دشمن است و به همین خاطر تحریم های سخت اقتصادی را بر کشور ما وارد می کند تا مردم  را از نظام  و انقلاب دور کنند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت اذعان داشت : ما بسیجیان دراین وظیفه سنگینی داریم و از آنجایی که بسیج بزرگترین تشکل مردمی با اخلاص وولایت مدار است پس باید در دل مردم فعالیت کند و ما باید با اقدامات فرهنگی ، سازندگی ، محرومیت زدایی و غیره نقشه دشمن که ایجاد فاصله بین مردم و انقلاب ، نظام ومسئولین است نقش بر آب کنیم .

وی درادامه تاکید کرد :ما به عنوان یک نیروی انقلابی مردمی باید به مردم عزیز که در تمام صحنه ها پشت ولایت فقیه ، انقلاب و نظام ایستاده اند خدمت کنیم و مشکلات آنها را تا آنجایی که می توانیم حل کنیم و با این کار اعتقاد مردم به بسیج هم بیشتر خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در پایان افزود:ما باید سعی کنیم فاصله ای که دشمن بین بسیج و مردم  ایجاد شده از بین ببریم و این کار فقط با خدمت رسانی به مردم انجام می شود یعنی  باید مردم محوری اصلی ترین هدف  در پایگاه ها و حوزه ها  باشد .

در این نشست فرمانده ناحیه مقاومت  بسیج شهرستان پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی به صحبت های بسیجیان توجه کرد .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.