فرمانده ناحیه پاکدشت با بسیجیان حوزه ۳ سیدالشهداء(ع) دیدار کرد

سرگرد پاسدار مجید درویشی با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع) دیدار کرد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت ۲۴: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع) دیدار کرد .

 

این دیدار  که در محل حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع)  بود ابتدا فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع) پاکدشت بسیجی علی فیاض  ضمن خیر مقدم گویی گزارشی را به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت ارائه داد دراین نشست شورای فرماندهی و فرماندهان پایگاه های حضور داشتند .

 

درادامه این نشست سرگرد پاسدار درویشی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بسیجیان افزود : شما بسیجیان در سطح حوزه و پایگاه ها با تلاش خود در عرصه فرهنگی ، اجتماعی ،سازندگی ، محرومیت زدایی و غیره تا کنون تاثیر بسزایی برای مقابله با دشمن انجام داده اید .

 

وی درادامه تاکید کرد : امروز دشمن به دنبال این است که با فعالیت در عرصه های مختلف به خصوص فضای مجازی جوانان متدین ، ولایتمدار و انقلابی ما را گمراه کند و آنها را نسبت به این انقلاب و نظام ناامید کنند که با همت شما بسیجیان متدین ، انقلابی تا به امروز شکست خورده است .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در دیدار با بسیجیان اذعان داشت : شما بسیجیان می بایست همانند گذشته با روحیه و تفکر بسیجی در عرصه های مختلف تلاش کنید و هر جایی که نیاز باشد باید وارد عرصه شوید .

 

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص روحیه انقلاب اشاره کرد و افزود: شما بسیجیان عزیز با  تفکر بسیجی می توانید با پیروی از سخنان گوهر بار مقام معظم رهبری در خصوص روحیه انقلابی در عرصه مختلف موفق باشید و ضربه محکمی به دشمان انقلاب و نظام وارد کنید چون زمانی که روحیه انقلابی و تفکر بسیجی در کنار هم قرار بگیرند می توانند هر دشمنی را از پا در بیاورند .

 

مجید درویشی در پایان از بسیجیان همیشه در صحنه حوزه مقاومت بسیج ۳ سیدالشهداء(ع) تقدیر و تشکر کرد و از آنها خواست نظرات و پیشنهادات سازنده که موجب پیشرفت ، تعالی و شکوفایی هر چه بیشتر بسیج می شود را ارائه نمایند .

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.