سرگرد پاسدار مجید درویشی

بسیج یک نهاد مردمی برای مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت : بسیج یک نهاد مردمی برای مردم است و مردم باید این با چشمان خود ببینند .

 

به گزارش پاکدشت۲۴ : فرمانده ناحیهمقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی عصر روز سه شنبه ۵ تیر با بسیجیان حوزه مقاومت بسیج ۴ امام سجاد (ع)دیدار کرد .

دراین نشست صمیمی ابتدا فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴ امام سجاد(ع) بسیجی موسی صادقی ضمن خیر مقدم گویی شورا ی حوزه و فرماندهان پایگاه های آن حوزه را معرفی کرد .

درادامه سرگرد پاسدار مجید درویشی ضمن تشکر از حضور بسیجیان مطالبی را بیان کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج حوزه ۴ امام سجاد (ع) افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی به وجود آمد که جهان در حمایت دوقطب شرق و غرب بود و کشوری نبود که زیر مجموعه آنها نباشد .

وی درادامه اظهارداشت: درآن دنیای دو قطبی که هیچ کسی فکر نمی کرد قطب دیگری ایجاد شود و همان طور که می دانید در سال ۵۷ با حضور مردم و رهبری امام خمینی (ره)و ولایت مداری مردم قطبی با الگوی اسلام ناب محمد(ص) و رویکردی مردمی برای زندگی بهتر مردم ایجاد شد .

درویشی درادامه اذعان داشت : این قطب جدید که امروز ۴۰ سال از عمرش گذشته با دو نوع دشمن مواجه شده است نوع اول همان هایی که مخالف گفتمان انقلاب اسلامی هستند و نمی خواهند بیداری اسلامی انتشار پیدا کند همان استکبار جهانی یعنی آمریکا و آنهایی که خواسته هایشان با آنها یکی است در مقابل ما استاده اند  و در مدل دوم کسانی هستند که به مرور زمان از قطار انقلاب پیاده شده اند  و امروز مقابل انقلاب قرار گرفته اند و قصد دارند ضربه بزنند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت در ادامه بیان کرد :امروز گروه اول با نفوذ فکری سیاسی و تغییر در باورهای  ما دارند که به فرموده مقام معظم رهبری همان جنگ نرم است و این نفوذ را ابتدا قصد دارند در مسئولین و سپس در مردم به وجود آورند در مقاطعی کوتاه موفق بودند ولی مردم ما با رهنمود های مقام معظم رهبری راه را به روی دشمن بستند ولی آنها دست از تلاش برنداشته و ما نیز باید حواسمان باشد .

وی در تشریح گروه دوم دشمنان نظام اظهار کرد: گروه دوم با تاکتیک خاطره سازی و تحریف اندیشه های امام خمینی (ره) قصد دارند به انقلاب و نظام ضربه بزنند و مردم را از میسری که امام (ره) مشخص کرده دور کنند .

سرگرد پاسدار درویشی درادامه تاکید کرد: هردو این دشمنان یک هدف را دنبال می کنند و آن هم نابودی این انقلاب و نظام است و مقام معظم رهبری با بیان شاخصه های انقلابی گری راهکار مقابله با دشمنان بیان  فرمودند ، مطالبی که  می توان گفت کار را برای مردم راحت تر کرد شاخصه هایی که مطعلق به حذب و یا گروه های نیست .

وی درادامه با تاکید به سخنان فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) افزود: ایشان  پس از فتنه سال ۸۸ با بیان شاخصه های  انقلابی گری ، روحیه انقلابی  و همچنین انقلابی و غیر انقلابی در سخنانشان در واقع  قالب سیاسی کشور را نیز تغییر دادند یعنی هر کسی که شاخصه های انقلابی گری و روحیه انقلابی را  داشته باشد در مسیر انقلاب در حال حرکت است و غیر از این یعنی به دور از خط انقلاب حرکت می کند .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت در جمع بسیجیان وظیفه بسیج و سپاه را این گونه بیان کرد : وظیفه و نقش سپاه و بسیج پاسداری  و حراست از اندیشه های و آرمهای  امام (ره) و انقلاب اسلامی است و هر کجا که به سپاه و و بسیج نیاز باشد ما باید وارد عرصه شویم .

سرگرد پاسدار درویشی درادامه تاکید کرد: شما بسیجیان عزیز که به عنوان سربازان مقام  معظم رهبری و انقلاب هستید وظایف سنگینی در کشور و جامعه دارید و از آنهایی که بسیج یک نهاد مردمی است باید برای مردم تلاش کند .

وی درادامه افزود: پایگاه ها و حوزه ها ی مقاومت باید مردمی تر شوند و مردمانی که دلشان هم سوی با انقلاب است این نهاد مقدس را از خود بدانند و برای حل مشکلات خود به بسیج مراجعه کنند باید با محبت ، ایثار و کار موثر درراستای حل مشکلات مردم فاصله ای که دشمنان بین بسیج و مردم ایجاد کردند را کم کنیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت درانتها از تمام بسیجیان خواست که در راستای پیشرفت ، سربلندی و شکوفایی هرچه بیشتر بسیج نظرات و پیشنهادات راهگشای خود را ارائه نمایند.

در انتها فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت از محل جدید حوزه مقاومت بسیج ۴ امام سجاد(ع) دیدن کرد .

انتهای خبر /م

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.