کمیسیون مشترک سپاه و نیروی انتظامی در پاکدشت برگزارشد

کمیسیون مشترک سپاه و نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت صبح امروز در ستاد ناجا برگزارشد .

به گزارش خبرنگار پاکدشت ۲۴: صبح امروز ۲۳ تیر ماه کمیسیون مشترک بین سپاه و نیروی انتظامی با حضور فرماندهان ،معاونین در ستاد ناجا برگزار شد .

دراین نشست سرهنگ خنجری ضمن خیر مقدم گویی یادو خاطره شهدای را گرامیداشت و در مورد اهداف تشکیل کمیسیون مشترک را بیان کرد .

دراین جلسه تعامل فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت افزود: تعامل سپاه، بسیج با نیروی انتظامی همیشه در ماموریت ها موجب سربلندی و موفقیت هردو نهاد شده است .

خنجری درادامه تاکید کرد: دشمنان خارجی و داخلی در فضای جای مختلف مخصوص فضای مجازی قصد دارد تعامل بین این دو نهاد خدمتگذار را زیر سوال ببرد .

وی دراین نشست اذعان داشت: هر دو نهاد با یک فرمانده مشترک و هدف مشترک در حال خدمت هستیم و تعامل بین سپاه و نیروی انتظامی در تمام شرایط موجب امنیت و آرامش بهتر برای مردم و جامعه شده است .

درادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت سرگرد پاسدار مجید درویشی ضمن زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا ،دهه کرامت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) را پیشاپیش تبریک گفت و از میزبانی ناجا نیز تشکر کرد.

سرگرد پاسدار مجید درویشی در نشست مشترک سپاه و ناجا افزود: گفتمان انقلاب اسلامی در شرایطی به وجود آمد که جهان در سلطه دوقطب شرق و غرب بود و کشوری نمی توانست بدون زیر سلطه این دو قطب ابراز وجود کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت درادامه اظهارداشت: درآن خفقان دو قطبی که هیچ کسی فکر نمی کرد قطب دیگری ایجاد شود و همان طور که می دانید در سال ۵۷ با حضور مردم و هدایت های امام خمینی (ره) قطبی با الگوی اسلام ناب محمد(ص) و رویکرد مردمی برای زندگی بهتر مردم از نظر فرهنگی، اجتماعی و غیره ایجاد شد .

درویشی درادامه اذعان داشت : این قطب جدید که امروز ۴۰ سال از عمرش گذشته با دو نوع دشمن مواجه شده است نوع اول همان هایی که مخالف گفتمان انقلاب اسلامی هستند و نمی خواهند بیداری اسلامی انتشار پیدا کند یعنی همان امریکا و ایادی استکبار در مقابل ما ایستاده اند  و در مدل دوم کسانی هستند که به مرور زمان از قطار انقلاب پیاده شده اند  و امروز مقابل انقلاب قرار گرفته اند و قصد دارند ضربه بزنند .

سرگرد پاسدار درویشی درادامه تاکید کرد: هردو این دشمنان تا به امروز با اقدامات مختلف قصد براندازی را داشته اند ولی با هدایت های مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم موفق نشده اند و در سالهای اخیر فهمیده اند که ما در زمینه امنیتی به توانایی رسیده ایم که با وجود نا امنی درمنطقه ما امن ترین کشورهستیم و از نظر سیاسی نیز تاثیر مستقیم بر منطقه داریم .

وی در جمع پایوران ناجا و سپاه اذعان داشت: دشمنان از نظر اقتصادی با تحریم های شدید موجب شدند تا دچار مشکلات اقتصادی شویم و با اقدامات اخیر نیز سعی دارد با توجه به این مشکلات بین مردم و انقلاب جدایی ایجاد کنند .

 

درویشی با اشاره به تاریخ اسلام بیان کرد: اگر اسلام را مرور کنیم مشاهده می کنید که مردم نقش مهمی در ایجاد یک حکومت اسلامی و یا برکناری آن را دارند، همان طور که امام علی (ع) را ۲۵ سال خانه نشین کردند و مجدد همانها موجب تشکیل حکومت اسلامی شدند و تا ۱۴۰۰سال حکومت اسلامی دیگری تشکیل نشد.

وی درادامه با اشاره به تشکیل انقلاب اسلامی که توسط امام خمینی (ره) بود افزود: انقلاب ما با الگو گرفتن از اسلام ناب محمد(ص) و هدایت های امام خمینی (ره) و پشتیبانی مردم ایجاد شد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت درادامه تاکید کرد : امروز سپاه و نیروی انتظامی که زیر نظر فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با یک هدف واحد در حال خدمت به مردم هستند، با اتحاد و همبستگی بیشتر از گذشته می توانند در کنار مردم، در خدمت مردم و برای مردم باشند.

وی در ادامه افزود: ما باید حلقه واسط بین مردم و مسئولین باشیم باید در راستای مشکلات مردم گام برداریم و مسئولین را برای حل مشکلات به مردم وصل کنیم تا مردم بدانند ما در کنار آنها هستیم نه در مقابل آنها ما برای آنها خدمت می کنیم .

درانتهای سرگرد پاسدار درویشی به معاونین خود در خصوص توافقات تاکید کرد و خواستار پیگیری مصوبات و همکاری بهتر از گذشته شد .

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.