مسئول سیاسی شورای هماهنگی ائمه جمعه کل کشور:

حضور حماسه ای شما در این تجمع نشانه روحیه عاشورایی شماست

تجمع بزرگ مردم شهید پرور،متدین و انقلابی پاکدشت به مناسبت ۹دی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت۲۴: تجمع بزرگ مردم شهید پرور،متدین و انقلابی پاکدشت به مناسبت ۹دی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد .

این تجمع همزمان با نماز مغرب و عشاء با حضور امام جمعه شهرستان پاکدشت حجت الاسلام والمسلمین لزومی ، فرماندار پاکدشت مهندس صادقی،فرمانده سپاه پاکدشت سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور،نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی محمد قمی و جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزارشد.

این مراسم پس از شعرخوانی شاعران پاکدشتی و اجرای چند گروه سرود آغاز شد .

دراین مراسم قبل از سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده مسئول سیاسی شورای هماهنگی ائمه جمعه کل کشور مردم متدین،انقلابی با بصیرت و آگاه با شعار های «مرگ بر ضد ولایت فقیه»،«مرگ برامریکا»،«مرگ براسرائیل»٬«ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»انزجار خود را نسبت به فتنه گران و دشمنان نظام و انقلاب که در راس آن امریکای جنایتکار است ابراز داشتند .

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده مسئول سیاسی شورای هماهنگی ائمه جمعه کل کشور ضمن ابراز خوشحالی از حضورش در شهرستان پاکدشت اظهارداشت : حضور حماسه ای شما دراین تجمع نشانه روحیه عاشورایی شما است و این حضور موجب افتخار رهبری است .

وی افزود : حضور شما یاد آور حماسه ی بزرگ ۹ دی در سال ۸۸ و حمایت از رهبر. انقلاب و بصیرت آن روزها ست.

مسئول سیاسی شورای هماهنگی ائمه جمعه کل کشور: با اشاره به حضور ۷ سال پیش مردم در ۹ دی بیان کرد .

مردم عزیزمان ۷ سال پیش با حضور خود اتحاد،وحدت،بصیرت وآگاهی را به دشمنان نشان دادند، دشمنی مه هر لحظه منتظر غفلت ملت است برخی ها این فرصت را در سال ۸۸ به دشمن دادند ودشمن هم خیلی هزینه کرد تا ملت در غفلت فروببرد و این انقلاب را از بین ببرد .

حجت‌الاسلام والمسلمین علیزاده در ادامه اذعان داشت : بصیرت نقطه مقابل غفلت است و حماسه بزرگ مردم در ۹دی یک افتخاری ارزشمند گه توانست شعله های فتنه را خاموش کند .

وی در ادامه بیان کرد : از آن روز ها تا به امروز خیلی ها نه جرئت کردند در مورد آن حرف بزنند و در مراسم این چنینی حضور دارند و حتی پنهانی از مقام معظم رهبری عذر خواهی نکردند .

۹ دی برای ملت ما باید یاد آور شود درست است هم تلخ است هم شیرین ولی لازم است هر سال این جریان بیان شود .

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده در ادامه افزود : باید تلخی این جریان را بگوییم تا شاید بعضی ها یادشان بیاید که با احساسات ، اعتقادات مردم چه کردند ۸ ماه آرامش را از کشور گرفتند .

 وی درادامه با اشاره به انتخابات سال ۸۸ و حضور ۸۵ درصدی مردم انقلابی در پای صندوق های رای اذعان داشت : مردم در انتخابات حماسه بزرگی آفریدند ولی با برچسب تقلب این شرینی را تلخ کردند و حتی برخی از خواص نیز  این دروغ بزرگ را باور کردند و ۸ ماه هرجایی را به آتش می کشیدند .

مسئول سیاسی شورای هماهنگی ائمه جمعه کل کشور درادامه افزود: مقام معظم رهبری در مقابل فتنه دشمنان محکم ایستاد و با سخنانشان قصد در هدایت فتنه گران داشتند و حتی نمایندگان نامزدهای انتخاباتی را به دفتر خود شان دعوت نمودند تا کامل شفاف سازی  شود  و برخی از آنان درست بودن انتخابات را تایید کردند ولی برخی در همان جلسه نیز گستاخی نمودندو به تقلب همچنان تاکید داشتند .

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده در تجمع بزرگ مردم متدین پاکدشت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) این شهرستان افزود: فتنه گران دراین ۸ ما توهین های کردند و این ها ادامه پیدا کرد تا جایی که درایام عزاداری امام حسین(ع) شادی کردند پرچم یا حسین (ع) ، یافاطمه الزهرا(س) و خیمه های نمادین امام حسین (ع) را به آتش کشیدند و از ملت متدین حتی یک معذرت خواهی هم نکردند بعد انتظار دارند فتنه فراموش شود.

 وی درادامه اظهارداشت : خدارا شکر که مردم فهمیدند که تقلب یه بهانه ای بود برای صدمه زدن و براندازی نظام نه انتخابات ،مردم خود جوش بعداز توهین به امام حسین(ع) بصیرت و آگاهی خود را به دشمنان نشان دادند و درمقابل فتنه گران ایستادند و آن آتش را خاموش کردند.

در انتهای این مراسم از مدافعان ولایت تقدیر و تشکر شد .

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.