پیام تسلیت سپاه پاکدشت به خانواده معزز شهید میرزاخانی

همان کسی که دیروز احساس نیاز می کردند در کوچه های دمشق ، حمص و حلب در راه دفاع از اسلام و حرم آل اله جانفشانی کند و امروز در لباس آتش نشان قهرمان و فداکار در راه دفاع از هم نوع خود آن حماسه و ایثار را خلق کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پاکدشت۲۴: این روز ها شهرستان پاکدشت در غم از دست دادن یک فرزند فداکار ،همسر مهربان  و جوانی ایثارگر و شجاع است کسی که در حادثه غم انگیز پلاسکو برای نجات جان هموطنانش جان خود را از دست داد .

آتش نشان بسیجی بهنام میرزاخانی در حادثه دردناک پلاسکو با فداکاری در حین نجات هموطنان خود دچار سوختگی شد و‌به درجه رفیع شهادت رسید در این خصوص سپاه ناحیه شهرستان پاکدشت همانند دیگر اقشار مختلف مردم ابراز همدلی کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت سرهنگ دوم پاسدار سعید موسی پور به نمایندگی از پاسداران این ناحیه پیام تسلیتی را ایراد کرد .

بسیج لشگر مخلص خداست . امام خمینی (ره)

بسیجی یعنی ایثار و از خود گذشتن ، بسیجی یعنی خود را ندیدن و دیگران را دیدن ، بسیجی یعنی اخلاص و داشتن خلوص نیت و کار بسیجی یعنی دفاع از وطن در تمام عرصه ها و در هر کجا که نیاز باشد . بسیجی یعنی در سر داشتن هوای دفاع از حرم آل اله ، بسیجی یعنی خود را به خطر انداختن در هنگام نیاز ، بسیجی یعنی احساس مسئولیت و متعهدانه عمل کردن و لو اینکه در این راه جان خویش را تقدیم کند ، بسیجی یعنی سوختن تا صد ها جان نسوزد ، بسیجی یعنی در هر لباس و کسوتی که باشی دلت باید خالص باشد و به هم نوع خود خدمت کنی که مصداق بارز آن یکی از جوانان برومند و با اخلاص شهرستان پاکدشت بسیجی دلاور شهید بهنام میرزا خانی می باشد . همان کسی که دیروز احساس نیاز می کردند در کوچه های دمشق ، حمص و حلب در راه دفاع از اسلام و حرم آل اله جانفشانی کند و امروز در لباس آتش نشان قهرمان و فداکار در راه دفاع از هم نوع خود آن حماسه و ایثار را خلق کردند . لذا ناحیه مقاومت بسیج پاکدشت شهادت آتش نشان ها و هموطنان عزیز در حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری پلاسکو را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای شادی روح این قهرمان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نماییم.

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.