شهدا به اندازه انقلاب مقدس هستند

امام جمعه شهرستان پاکدشت :شهدابه اندازه انقلاب اسلامی مقدس هستند چرا که در راه انقلاب شهید شدند.

به گزارش پاکدشت ۲۴:در مراسم گلباران مزار شهدای شهرستان پاکدشت حجت الاسلام والمسلمین حسن لزومی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر افزود: امروز در گلزار شهدا هستیم و اگر بخواهیم جایگاه شهدا را بدانیم باید گفت که آنها به اندازه انقلاب اسلامی هستند چرا که دراین راه جان خود را فدا کردند .

 

حجت الاسلام والمسلمین لزومی در گلباران مزار شهدای پاکدشت : اگر بخواهیم شهدا را معرفی کنیم بی شک انقلاب اسلامی و آرمانهای امام خمینی (ره) نیز معرفی می شوند چرا که شهدا به خاطر انقلاب و اسلام و آرمانهای انقلابی و دینی امام خمینی (ره) به شهادت رسید ند.

وی درادامه افزود: نمی توانیم امام خمینی (ره) و شهدا فرق بگذاریم چرا که هم امام و هم شهدا با اخلاص و ایمان در راه اسلام تلاش کردند و در راه خدا گام برداشته اند .

امام جمعه شهرستان پاکدشت درادامه اظهارداشت: اسلام خود اسلام را حفظ می کند ، امام خمینی (ره) از اسلام هستند و شهدا نیز فرزندان اسلام و انقلاب هستند فرزندانی که در زمان خطر به دستور ولی فقیه خود در راه حفظ آن جان خود را فدا کرده اند .

حجت الاسلام والمسلمین لزومی در خصوص حق شهدا اذعان داشت : ما حق شهدا آنچنان که شایسته آنان است بجا نمی آوریم شهدا به ما نیاز ندارند این ماهستیم که به شهدا نیاز داریم و مطمئن باشید برای نگداشتن این انقلاب باید راه شهدا را ادامه دهیم .

وی درادامه افزود: حضور در همه صحنه های که باعث شکوفا تر شدن و تقویت انقلاب اسلامی است واجب است که شرکت کنیم صحنه هایی همچون نماز جمعه ، روز قدس،شعار شب ۲۲ بهمن ،احترام به خانواده شهدا ، حضور در راهپیمایی هایی همانند ۲۲ بهمن و هر مراسمی که مرتبط به انقلاب است ما وظیفه داریم شرکت کنیم .

امام جمعه پاکدشت تاکید کرد:شهدا به امر ولی امرمسلمین گام برداشته اند و درراه اسلام جان داده اند و بیشتر آنان در وصیتنامه های خود نیز به پیروی از ولی فقیه تاکید کرده اند پس ما نیز باید به این سفارش شهدا عمل کنیم و گوش به فرمان ولی فقیه خود باشیم .

انتهای خبر /م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.